Lokalizacja Gminy Mietków
inwestycjemietkow
WROSIP - serwis map

wrota_regionu

 

it_baner

Powiat Wrocławski
Portal Województwa Dolnośląskiego
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
it_baner
wrota_regionu
wrota_regionu
Sierpień 2017
P W Ś C P S N
« Lip    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Urząd Gminy Mietków jest jednostką budżetową Gminy Mietków, przy pomocy której Wójt wykonuje zadania gminy.

Urząd jest otwarty dla interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 7:15 – 15:15

Adres Urzędu:
ul. Kolejowa 35, 55-081 Mietków
tel.  71 31 68 113, e- mail: urzad@gminamietkow.pl

Kierownictwo Urzędu:
Wójt Gminy – Adam Kozarowicz, pok. 3 (sekretariat – parter)
tel. 71 31 68 113,
e- mail: wojt@gminamietkow.pl

Zastępca Wójta Gminy – Jerzy Franczyk, pok. 20 (piętro)
tel. 71 360 49 05,
e- mail: jerzy.franczyk@gminamietkow.pl

Sekretarz Gminy – Ireneusz Słoma, pok. 3 (sekretariat – parter)
tel. 71 31 68 113,
e- mail: sekretarz@gminamietkow.pl

Skarbnik Gminy – Regina Ozga, pok. 16 (piętro)
tel. 71 360 49 11,
e- mail: regina.ozga@gminamietkow.pl
 


Samodzielne  stanowiska urzędnicze:

Stanowisko ds. obronnych – Mariusz Susło,  pok. 21 (piętro)
tel. 71 360 49 03,
e- mail: mariusz.suslo@gminamietkow.pl

Stanowisko ds. rady gminy – Genowefa Chabzda,  pok. 4 (parter)
tel. 71 360 49 10,
e- mail: genowefa.chabzda@gminamietkow.pl

Stanowisko ds. organizacyjnych – Agata Rokita,  pok. 3 (sekretariat – parter)
tel. 71 31 68 113,
e- mail: agata.rokita@gminamietkow.pl

Stanowisko ds.  ewidencji ludności i dowodów osobistych – Elżbieta Markiewicz,  pok. 28 (piętro)
tel. 71 360 49 04,
e- mail: elzbieta.markiewicz@gminamietkow.pl

Stanowisko ds. budownictwa – Agnieszka Wesołowska, pok. 20 (piętro)
tel. 71 360 49 06,
e- mail: agnieszka.wesolowska@gminamietkow.pl
Stanowisko ds. gospodarki komunalnej – Jerzy Franczyk,  pok. 20 (piętro)
tel. 71 360 49 05,
e- mail: jerzy.franczyk@gminamietkow.pl

Stanowisko ds. gospodarki gruntami – Elżbieta Bokła, pok. 19 (piętro)
tel. 71 360 49 07,
e- mail: elzbieta.bokla@gminamietkow.pl

Stanowisko ds.  gospodarowania odpadami – Lidia Jamrozik,  pok. 23 (piętro)
tel. 71 360 49 08,
e- mail: lidia.jamrozik@gminamietkow.pl

Stanowisko ds. ochrony środowiska – Dominika Trzepla,  pok. 23 (piętro)
tel. 71 360 49 09,
e- mail: dominika.trzepla@gminamietkow.pl

Stanowisko ds. płac – Bożena Cap,  pok. 17 (piętro)
tel. 71 360 49 12,
e- mail: bozena.cap@gminamietkow.pl,

Stanowisko ds. księgowości budżetowej – Wanda Grochowska,  pok. 17 (piętro)
tel. 71 360 49 12,
e- mail: wanda.grochowska@gminamietkow.pl,

Stanowisko ds. księgowości budżetowej i podatku vat – Anna Polańska,  pok. 17 (piętro)
tel. 71 360 49 12,
e- mail: anna.polanska@gminamietkow.pl

Stanowisko ds. podatków i opłat – Małgorzata Kalinowska,  pok. 18 (piętro)
tel. 71 360 49 14,
e- mail: malgorzata.kalinowska@gminamietkow.pl

Stanowisko ds. wymiaru –  Dorota Czerwonka-Susło,  pok. 18 (piętro)
tel. 71 360 49 12,
e- mail: dorota.czerwonka@gminamietkow.pl

Stanowisko ds. opłat za gospodarowanie odpadami – Elżbieta Synówka-Rojek,  pok. 23 (piętro)
tel. 71 360 49 09,
e- mail: elzbieta.rojek@gminamietkow.pl

Radca prawny – Anna Stasiak, pok. 9 (parter)
tel. 71 360 49 15,