Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet

Informacja przekazana przez Zespół Dyktanda.pl

Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.

Udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!

 

Jak można dodatkowo umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład zdobyć kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych na zakupy w sklepie kobiecej marki premium!

Taką propozycję przygotował dla kobiet serwis Dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to niezwykle ciekawe! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.

Warto spróbować swoich sił, ponieważ na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na całą ofertę Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród – do zdobycia jest 6 kart podarunkowych, o wartości od pięćdziesięciu do pięciuset złotych, oczywiście do wykorzystania na zakupu w sklepie online Relaksacyjne.pl. Oferuje on szeroką gamę produktów premium dla kobiet: zaczynając od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, aż po naturalne termofory. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych produktów, a do tego tworzone są w Polsce, zgodnie z ideą zero waste, z ogromną starannością.

Szczegóły konkursu oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Powodzenia!

Kreacje graficzne (loga, banery) konkursu można znaleźć na naszym dysku google:
https://drive.google.com/drive/folders/1iq7eQ2ghTIorsDo3A1tPvXLSf5wkyxZK

Zespół Dyktanda.pl

 

Urząd Gminy nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego komunikatu

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content