Lokalizacja Gminy Mietków
inwestycjemietkow
WROSIP - serwis map

wrota_regionu

 

it_baner

Powiat Wrocławski
Portal Województwa Dolnośląskiego
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
it_baner
wrota_regionu
wrota_regionu
Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Urząd Gminy Mietków

jest jednostką budżetową Gminy Mietków, przy pomocy której Wójt wykonuje zadania gminy.

Urząd jest otwarty dla interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 – 15.15

Adres Urzędu: ul. Kolejowa 35, 55-081 Mietków
tel. 71 31 68 113, e-mail: urzad@mietkow.pl


Kierownictwo Urzędu:

Wójt Gminy – Adam Kozarowicz, pok. 3 (sekretariat – parter)
tel. 71 31 68 113, e-mail: wojt@mietkow.pl

Zastępca Wójta Gminy – Jerzy Franczyk, pok. 20 (piętro)
tel. 71 360 49 05, e-mail: jerzy.franczyk@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Sekretarz Gminy – Ireneusz Słoma, pok. 3 (sekretariat – parter)
tel. 71 31 68 113, e-mail: sekretarz@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Skarbnik Gminy – Regina Ozga, pok. 16 (piętro)
tel. 71 360 49 11, e-mail: regina.ozga@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Samodzielne stanowiska urzędnicze:

Stanowisko ds. obronnych – Mariusz Susło, pok. 21 (piętro)
tel. 71 360 49 03, e-mail: mariusz.suslo@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. rady gminy – Genowefa Chabzda, pok. 4 (parter)
tel. 71 360 49 10, e-mail: genowefa.chabzda@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. organizacyjnych – Zofia Dróżdż, pok. 3 (sekretariat – parter)
tel. 71 31 68 113, e-mail: zofia.drozdz@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych – Elżbieta Markiewicz, pok. 28 (piętro)
tel. 71 360 49 04, e-mail: elzbieta.markiewicz@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. budownictwa – Agnieszka Wesołowska, pok. 20 (piętro)
tel. 71 360 49 06, e-mail: agnieszka.wesolowska@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. gospodarki komunalnej – Jerzy Franczyk, pok. 20 (piętro)
tel. 71 360 49 05, e-mail: jerzy.franczyk@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. gospodarki gruntami – Elżbieta Bokła, pok. 19 (piętro)
tel. 71 360 49 07, e-mail: elzbieta.bokla@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. gospodarowania odpadami – Lidia Jamrozik, pok. 23 (piętro)
tel. 71 360 49 08, e-mail: lidia.jamrozik@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. ochrony środowiska – Dominika Trzepla, pok. 23 (piętro)
tel. 71 360 49 09, e-mail: dominika.trzepla@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. płac – Bożena Cap, pok. 17 (piętro)
tel. 71 360 49 12, e-mail: bozena.cap@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. księgowości budżetowej – Agata Rokita, pok. 17 (piętro)
tel. 71 360 49 12, e-mail: agata.rokita@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. księgowości budżetowej i podatku vat – Anna Polańska, pok. 17 (piętro)
tel. 71 360 49 12, e-mail: anna.polanska@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. podatków i opłat – Małgorzata Kalinowska, pok. 18 (piętro)
tel. 71 360 49 14, e-mail: malgorzata.kalinowska@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. wymiaru – Dorota Czerwonka-Susło, pok. 18 (piętro)
tel. 71 360 49 14, e-mail: dorota.czerwonka@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. opłat za gospodarowanie odpadami – Elżbieta Synówka-Rojek, pok. 23 (piętro)
tel. 71 360 49 09, e-mail: elzbieta.rojek@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Radca prawny – Anna Stasiak, pok. 9 (parter)
tel. 71 360 49 15, e-mail: anna.stasiak@mietkow.pl
Zakres obowiązków