Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Poprzedni
Następny

Mietków - Gmina na Fali

Pracownicy Urzędu (struktura)

Urząd Gminy Mietków

jest jednostką budżetową Gminy Mietków, przy pomocy której Wójt wykonuje zadania gminy.

Urząd jest otwarty dla interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 – 15.15

Adres Urzędu: ul. Kolejowa 35, 55-081 Mietków
tel. 71 31 68 113, e-mail: urzad@mietkow.pl


Kierownictwo Urzędu:

Wójt Gminy – Adam Kozarowicz, pok. 3 (sekretariat – parter)
tel. 71 31 68 113, e-mail: wojt@mietkow.pl

Zastępca Wójta Gminy – Jerzy Franczyk, pok. 20 (piętro)
tel. 71 360 49 05, e-mail: jerzy.franczyk@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Sekretarz Gminy – Ireneusz Słoma, pok. 3 (sekretariat – parter)
tel. 71 31 68 113, e-mail: sekretarz@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Skarbnik Gminy – Adriana Kolenda, pok. 16 (piętro)
tel. 71 360 49 11, e-mail: adriana.kolenda@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Samodzielne stanowiska urzędnicze:

Stanowisko ds. organizacyjnych – Zofia Dróżdż, pok. 3 (sekretariat – parter)
tel. 71 31 68 113, e-mail: zofia.drozdz@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. obronnych – Olga Markiewicz, pok. 21 (piętro)
tel. 71 360 49 03, e-mail: olga.markiewicz@mietkow.pl

Zakres obowiązków

Stanowisko ds. rady gminy – Gabriela Nastałek – Żygadło, pok. 4 (parter)
tel. 71 360 49 10, e-mail: gabriela.zygadlo@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych – Mariusz Susło, pok. 28 (piętro)
tel. 71 360 49 04, e-mail: mariusz.suslo@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. budownictwa – Barbara Olszewska – Pałęga, pok. 20 (piętro)
tel. 71 360 49 06, e-mail: barbara.olszewska@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. gospodarki komunalnej – Jerzy Franczyk, pok. 20 (piętro)
tel. 71 360 49 05, e-mail: jerzy.franczyk@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. gospodarki gruntami – Elżbieta Synówka – Rojek  pok. 19 (piętro)
tel. 71 360 49 07, e-mail: elzbieta.rojek@mietkow.pl

Zakres obowiązków

Stanowisko ds. gospodarowania odpadami – Marta Mozgała – Swacha, pok. 23 (piętro)
tel. 71 360 49 08, e-mail: marta.swacha@mietkow
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. ochrony środowiska – Dominika Trzepla, pok. 23 (piętro)
tel. 71 360 49 09, e-mail: dominika.trzepla@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. płac – Bożena Cap, pok. 17 (piętro)
tel. 71 360 49 12, e-mail: bozena.cap@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. księgowości budżetowej – Agata Zaremba, pok. 17 (piętro)
tel. 71 360 49 12, e-mail: agata.zaremba@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. księgowości budżetowej i podatku vat – Anna Polańska, pok. 17 (piętro)
tel. 71 360 49 12, e-mail: anna.polanska@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. podatków i opłat – Małgorzata Kalinowska, pok. 18 (piętro)
tel. 71 360 49 14, e-mail: malgorzata.kalinowska@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. wymiaru – Dorota Czerwonka-Susło, pok. 18 (piętro)
tel. 71 360 49 14, e-mail: dorota.czerwonka@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Stanowisko ds. opłat za gospodarowanie odpadami – Ewelina Milik, pok. 23 (piętro)
tel. 71 360 49 09, e-mail: ewelina.milik@mietkow.pl
Zakres obowiązków

Radca prawny – Anna Stasiak, pok. 9 (parter)

tel. 71 360 49 15, e-mail: anna.stasiak@mietkow.pl
w  zastępstwie Patrycja Niczyporuk, e-mail: patrycja.niczyporuk@mietkow.pl

Zakres obowiązków

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content