Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

E-usługi – szybki instruktaż dla zainteresowanych

Zapraszamy do zapoznania się ulotką, która krok po kroku wyjaśni Państwu, jak korzystać z e-usług wdrożonych w Urzędzie Gminy Mietków w ramach Projektu pn. „Zwiększenie dostępności i jakości elektronicznych usług publicznych dla mieszkańców i podmiotów gospodarczych Powiatu Wrocławskiego oraz 8 Gmin: Czernicy, Długołęki, Jordanowa Śląskiego, Kątów Wrocławskich, Kobierzyc, Mietkowa, Siechnic i Żórawiny”.

O projekcie:
Projekt został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, działanie 2.1 E-usługi publiczne, poddziałanie 2.1.1 E-usługi publiczne – konkursy horyzontalne.
Wartość projektu wynosi ponad 12 mln zł, w tym dofinansowanie ponad 10 mln zł.
Liderem projektu jest Powiat Wrocławski, Partnerami – osiem Gmin, zgodnie z Porozumieniem o współpracy z dnia 30.10.2015 r., dotyczącym przygotowania dokumentacji aplikacyjnej i wspólnej realizacji projektu.
Celem projektu jest wdrożenie zaawansowanych e-usług publicznych w administracji powiatowej i gminnej, zmierzających do usprawnienia i racjonalizacji pracy oraz komunikacji pomiędzy urzędem a obywatelem i przedsiębiorcą.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content