Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Karta Dużej Rodziny

ZOSTAŃ PARTNEREM
KARTY DUŻEJ RODZINY

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski program opracowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. To system zniżek dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Karta ułatwia rodzinom 3+ dostęp do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniża koszty codziennego życia.

Jak wygląda Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny jest spersonalizowana, dostaje ją każdy członek rodziny. Jest wykonana z poliwęglanu, przystosowana dla osób niewidomych i zabezpieczona przed fałszowaniem. Karty produkuje Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.

Dlaczego warto być Partnerem Karty Dużej Rodziny?

➢ Rozpoznawalność i przyjazny wizerunek

Karta Dużej Rodziny to pierwszy ogólnopolski program łączący administrację publiczną i biznes w celu wsparcia rodzin wielodzietnych. Partnerzy Karty Dużej Rodziny to liderzy zmieniający wizerunek rodziny wielodzietnej.
Karta Dużej Rodziny – ­ korzyści dla rodzin, zysk dla firm!

➢ Zaufanie klientów

Stała zniżka daje rodzinie poczucie pewności niższej ceny, a Tobie gwarancję, że rodzina wybierze zakupy właśnie u Ciebie. Firma zwiększa swoją konkurencyjność i zyskuje stałych klientów.
Duże rodziny to dużo miłości. Doceń je, a odwdzięczą się tym samym.

➢ Większy zysk

Prawie 3,4 mln Polaków żyje w rodzinach wielodzietnych. To 627 tys. rodzin. Wsparcie dużych rodzin to dla Twojej firmy więcej klientów, większe zaufanie i zysk. Duża rodzina to duże zakupy. Warto mieć ją u siebie!

➢ Troska o społeczeństwo

Karta Dużej Rodziny to realna pomoc rodzinom wielodzietnym. Wspólnie wspieramy duże rodziny. Kartę Dużej Rodziny możesz wpisać w strategię społecznej odpowiedzialności Twojego biznesu. Dołącz do grona firm odpowiedzialnych.

Jak przystąpić do programu?

1. Określ, jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści Twoja firma może zaoferować rodzinom wielodzietnym.
2. Wejdź na stronę rodzina.gov.pl
3. Wypełnij e-­deklarację dołączenia do Karty Dużej Rodziny.
4. Po weryfikacji formularza uzgodnimy z Twoją firmą szczegółowe warunki współpracy.
5. Minister pracy i polityki społecznej lub wojewoda (w przypadku firm działających lokalnie) podpisze z Twoją firmą umowę o współpracy.

Firmy i instytucje w programie

Do Karty Dużej Rodziny przyłączają się firmy i instytucje różnej wielkości i z różnych branż.
Warunkiem udziału jest zapewnienie ulg, zniżek lub innych uprawnień rodzinom posiadającym Karty Dużej Rodziny. Dokładne warunki przystąpienia firmy lub instytucji są ustalane indywidualnie.
W programie uczestniczy już ponad 1000 firm i instytucji, które oferują zniżki dla rodzin w ponad 10 tys. miejsc w całej Polsce.
Lista partnerów oraz szczegóły ich ofert skierowanych do rodzin wielodzietnych są dostępne i na bieżąco aktualizowane na stronie: http://rodzina.gov.pl

Status partnera programu to nie tylko szereg korzyści i prestiż, ale również możliwość pozyskania grupy lojalnych klientów. Dodatkowo Partnerzy mogą posługiwać się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Informator: Jak zostać partnerem KDR pdf-2

 

 

Informator:Informacje dla partnerów pdf-2

 

 

 

Dokumenty do pobrania

 

Dodatkowych informacji udzielają:
Milena Małecka, tel. 22 237 00 72
milena.malecka@crzl.gov.pl
Magdalena Krzos­Toporek, tel. 22 237 00 92
magdalena.toporek@crzl.gov.pl

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content