Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Bezpłatna certyfikacja w ramach projektu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Informacja przekazana przez Dolnośląską Zieloną Dolinę DOZEDO Sp.z o.o.

 

 

 

   Reprezentujemy Spółkę Dolnośląska Zielona Dolina, działającą przy Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, która jest operatorem Programu Dolny Śląsk. Zielona Dolina Żywności i Zdrowia. Realizujemy misję kompleksowego wsparcia lokalnej produkcji surowców i żywności na Dolnym Śląsku. Wspieramy dolnośląskich przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej w dostosowaniu się do globalnego nurtu ekologicznych upraw, hodowli i produkcji żywności, a także w budowaniu rozpoznawalności regionalnych marek.

   Obecnie realizujemy projekt pn. Wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich poprzez podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności w obszarze małego przetwórstwa lokalnego lub w obszarze rozwoju zielonej gospodarki, w tym tworzenie nowych miejsc pracy, finansowany z programu w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

   Program zakłada BEZPŁATNĄ certyfikację i oznaczane znakiem towarowym Zielona Dolina Żywności i Zdrowia produktów z naszego regionu. Certyfikat o dużej rozpoznawalności jest gwarancją dla wszystkich konsumentów, że certyfikowany produkt pochodzi z lokalnego sektora rolno-spożywczego, charakteryzuje się niezmiennie wysokimi parametrami jakościowymi, wytwarzany jest na Dolnym Śląsku, z wykorzystaniem naturalnych surowców bądź swoistych technik lokalnych.

    Jeśli chcieliby Państwo pozyskać więcej szczegółów bądź uzyskać inaczej przygotowaną informację – zachęcamy do kontaktu.

Paweł Paszkowski

Manager ds. systemów certyfikacji
tel. 502 003 148
pawel.paszkowski@dzddozedo.pl

Alicja Kliber

PR&Marketing
tel. 607 484 024
alicja.kliber@dzddozedo.pl

 

Urząd Gminy nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego komunikatu.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content