Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Biała Niedziela Powiatu Wrocławskiego w Gminie Mietków

Plakat Biała Niedziela w Gminie Mietków 2021

Starosta Powiatu Wrocławskiego i Wójt Gminy Mietków po raz kolejny zapraszają na wydarzenie pod nazwą „Biała Niedziela”, które odbędzie się dnia 5 września 2021 r. przed budynkiem Urzędu Gminy w Mietkowie. „Biała Niedziela” to możliwość do skorzystania z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych takich, jak:

  • badanie EKG
  • ocena ukrwienia kończyn dolnych
  • porady dietetyka
  • profilaktyka HPV
  • spirometria
  • analiza składu ciała
  • lipidogram

   Podstawione zostaną także mobilne centra: diagnostyki osteoporozy (osteobus) oraz diagnostyki dermatologii (dermatobus).

   W trakcie trwania wydarzenie w godzinach od 11:00 do 15:00 mieszkańcy Gminy Mietków, będą mieli możliwość  zaszczepić się przeciw COVID-19 szczepionką Jonson § Jonson.

   W dniu akcji rozdawane będą materiały promocyjne, zachęcające mieszkańców do szczepienia. Zapraszamy do udziału w akcji, bo każda zaszczepiona osoba, to większe bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Gminy.

   Ponadto będzie można skorzystać z nieodpłatnej porady prawnej, pomocy psychologicznej oraz wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Komenda Miejska Policji przygotuje stanowisko do znakowania rowerów.

   Informujemy również, że w budynku Urzędu Gminy będzie czynny punkt spisowy w związku z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań.

   Akcję wesprze również OSP Mietków i OSP Stróża.

   Zachęcamy mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w imprezie oraz korzystania z darmowych badań i porad.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content