Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Biało – Czerwony Tydzień w Mietkowie

Choć dokładnie jutro czyli 11 listopada przypada 105 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę, to nasza Gmina uroczyste obchody Święta Niepodległości rozpoczęła już 5 listopada od rozegrania dorocznego Niepodległościowego Turnieju Tenisa Stołowego. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą, sportową rywalizację.
W dniu dzisiejszym Przewodnicząca Rady Gminy Mietków Helena Artymowicz, Zastępca Przewodniczącej Andrzej Pietruszka, Sekretarz Urzędu Ireneusz Słoma oraz Dyrektor GOK Mietków – Anna Górniak złożyli wieniec i znicze pod pomnikiem „Pierwszego osadnika” przy Urzędzie Gminy. W dniu dzisiejszym nasze placówki oświatowe wzięły także udział w akcji „Szkoła do hymnu” – zarówno przedszkolaki z Przedszkole w Mietkowie jak i uczniowie z Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II w Mietkowie wspólnie z nauczycielami i wychowawcami odśpiewali hymn narodowy.
Jutro zaś o godzinie 11.00 w kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Maniowie Wielkim zostanie odprawiona uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny, na zakończenie której zostaną rozdane puchary dla laureatów Niepodległościowego Turnieju Tenisa Stołowego. Tegoroczne obchody Święta Niepodległości zwieńczy wieczornica w Gminny Ośrodek Kultury w Mietkowie, która rozpocznie się o godzinie 17.00. W programie m.in. występy dzieci ze Świetlic Postaw Twórczych w Piławie, Stróży i w Mietkowie, zespołu „Listek Koniczyny” oraz Chóru Cantabile. O poczęstunek zadba niezawodne KGW Mietków. Serdecznie zapraszamy!
Print Friendly, PDF & Email
Skip to content