Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Bitwa Regionów w nowej odsłonie!

Informacja przekazana przez KOWR we Wrocławiu

 

Po roku przerwy spowodowanej pandemią, KOWR organizuje VI edycję konkursu kulinarnego Bitwa Regionów! Konkurs ma za zadanie wyłonienie najlepszej potrawy regionalnej i odbywa się w dwóch etapach – wojewódzkim i ogólnopolskim.

I etap został przeniesiony do przestrzeni wirtualnej – jury będzie oceniało potrawy regionalne na podstawie przesłanego filmu wraz z opisem.

W dolnośląskiej kuchni odnaleźć można tradycje wszystkich regionów Polski. Siłą tego regionu jest różnorodność. Pokażmy to bogactwo kulinarne!

Zgłoszenia mogą przesyłać KGW posiadające osobowość prawną oraz stowarzyszenia, którym celem statutowym działania jest m.in. pielęgnowanie lokalnych tradycji kulinarnych, działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, rozwój kultury ludowej w tym lokalnej i regionalnej.

Film powinien być nie dłuższy niż dwie minuty i przedstawiać przygotowanie potrawy. Pula nagród w tym roku wynosi 35 tys. zł! Zgłoszenia można przesyłać do 30.06.2021 r. za pośrednictwem strony internetowej bitwaregionow.pl

Plakat bitwa regionów

Regulamin konkursu

Urząd Gminy nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego komunikatu

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content