Lokalizacja Gminy Mietków
inwestycjemietkow
WROSIP - serwis map

wrota_regionu

 

it_baner

Powiat Wrocławski
Portal Województwa Dolnośląskiego
Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
it_baner
wrota_regionu
wrota_regionu
Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Informacja przekazana przez Towarzystwo Alternatywnego Działania w Opolu

  Serdecznie zapraszamy na

Dolnośląską Konferencję Równać Szanse, która odbędzie się 16 maja 2018 r. w sali Pracowni Projektów Międzykulturowych ZAJEZDNIA działającej przy stowarzyszeniu TRATWA we Wrocławiu.

   Konferencja ma na celu promowanie najlepszych projektów zrealizowanych w ramach Programu oraz organizacje i instytucje wyróżniające się w sposobie realizacji projektów. Chcemy, żeby konferencja stała się także miejscem dyskusji na temat możliwości, jakie daje lokalne środowisko, jak i o wszelkich barierach leżących u podstaw mniejszych szans młodych ludzi z małych miejscowości.

   Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji, pracownicy miejskich, gminnych i powiatowych bibliotek publicznych, domów kultury, nauczyciele, samorządowcy działający na rzecz młodzieży.

  Organizatorem konferencji jest Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia w Opolu jako Partner Regionalny Regionalnego Konkursu Grantowego programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, w regionie południowo – zachodnim.

   Dolnośląska Konferencja Równać Szanse jest zorganizowana we współpracy ze stowarzyszeniem TRATWA we Wrocławiu, a celem jej jest promocja programu, jego założeń, filozofii działania, prowadzonych konkursów, publikacji wydawanych w ramach Programu  oraz organizacji w nim uczestniczących. Więcej o programie Równać Szanse na stronie www.rownacszanse.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny http://tratwa.org/ .
Zapisy: formularz rejestracyjny

Serdecznie pozdrawiamy,

Joanna Kisiel-Halska – tel. 602 629 994
Barbara Jaroszewicz – tel. 608 511 550 
Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia
Partner Regionalny PAFW i PFDiM
w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse 2018”

Urząd Gminy Mietków nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego komunikatu.