Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Dolnośląska konferencja programu równać szanse

Informacja przekazana przez Towarzystwo Alternatywnego Działania w Opolu

  Serdecznie zapraszamy na

Dolnośląską Konferencję Równać Szanse, która odbędzie się 16 maja 2018 r. w sali Pracowni Projektów Międzykulturowych ZAJEZDNIA działającej przy stowarzyszeniu TRATWA we Wrocławiu.

   Konferencja ma na celu promowanie najlepszych projektów zrealizowanych w ramach Programu oraz organizacje i instytucje wyróżniające się w sposobie realizacji projektów. Chcemy, żeby konferencja stała się także miejscem dyskusji na temat możliwości, jakie daje lokalne środowisko, jak i o wszelkich barierach leżących u podstaw mniejszych szans młodych ludzi z małych miejscowości.

   Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji, pracownicy miejskich, gminnych i powiatowych bibliotek publicznych, domów kultury, nauczyciele, samorządowcy działający na rzecz młodzieży.

  Organizatorem konferencji jest Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia w Opolu jako Partner Regionalny Regionalnego Konkursu Grantowego programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, w regionie południowo – zachodnim.

   Dolnośląska Konferencja Równać Szanse jest zorganizowana we współpracy ze stowarzyszeniem TRATWA we Wrocławiu, a celem jej jest promocja programu, jego założeń, filozofii działania, prowadzonych konkursów, publikacji wydawanych w ramach Programu  oraz organizacji w nim uczestniczących. Więcej o programie Równać Szanse na stronie www.rownacszanse.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny http://tratwa.org/ .
Zapisy: formularz rejestracyjny

Serdecznie pozdrawiamy,

Joanna Kisiel-Halska – tel. 602 629 994
Barbara Jaroszewicz – tel. 608 511 550 
Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia
Partner Regionalny PAFW i PFDiM
w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse 2018”

Urząd Gminy Mietków nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego komunikatu.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content