Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Karty Aglomeracyjne dla mieszkańców Gminy Mietków

Karty Aglomeracyjne dla mieszkańców Gminy Mietków

karta aglomeracyjna

Gmina Mietków we współpracy ze Stowarzyszeniem Aglomeracja Wrocławska realizuje Program „Karta Aglomeracyjna”

Każda Karta zapewnia użytkownikowi uprawnienie do jednorazowego skorzystania z oferty każdego z sześciu Partnerów Programu, wg regulaminu dostępnego na stronie: https://aglomeracja.wroclaw.pl/aglomeracja-wroclaw…

Dzięki karcie mieszkańcy naszej gminy będą mogli skorzystać ze zniżki w:

  • Aquapark Wrocław – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu 2 godzinnego wstępu (baseny rekreacyjne + saunarium + fitness i siłownia + basen sportowy) normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.
  • ZOO Wrocław – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu wstępu normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.
  •  Hydropolis – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu na zwiedzanie Centrum wiedzy o wodzie Hydropolis dla jednej osoby.
  •  Centrum Historii Zajezdnia – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu (normalnego lub ulgowego) na zwiedzanie wystawy głównej Centrum Historii Zajezdnia bez przewodnika.
  •  Tarczyński Arena – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu (normalnego lub ulgowego) na zwiedzanie Stadionu Wrocław z przewodnikiem dla jednej osoby.
  • Mecz WKS Śląsk Wrocław – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu na mecz Śląska Wrocław na Stadionie Wrocław w sektorze rodzinnym dla jednej osoby.

Z Programu może skorzystać użytkownik, który jest pełnoletnią osobą fizyczną, zameldowaną na terenie Gminy Mietków lub osobą w wieku do 18 lat, pozostająca pod opieką prawną takiego użytkownika.

Kartę Aglomeracyjną można odebrać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w godzinach pracy urzędu. Aby odebrać kartę należy przyjść z wypełnionym wnioskiem lub wypełnić go na miejscu.

W celu potwierdzenia uprawnień do otrzymania Karty Aglomeracyjnej konieczne będzie okazanie do wglądu pracownikowi GOPS dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Zakup biletu normalnego lub ulgowego ze zniżką możliwy jest wyłącznie w kasie Partnera. Zakup nie jest możliwy on-line lub w automatach sprzedażowych. Przez bilet normalny oraz bilet ulgowy rozumie się rodzaje biletów określone w cenniku danego Partnera pod dokładnie tymi samymi nazwami.

 

LICZBA KART OGRANICZONA – LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

 

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content