Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Poprzedni
Następny

Mietków - Gmina na Fali

KONKURS DLA ROLNIKÓW „ Rola rolnika by upadku unikał”

Informacja przekazana przez KRUS we Wrocławiu

Szanowni Państwo,

   Aktualna sytuacja epidemiczna w kraju umożliwia pracownikom prewencji Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego do stopniowego powrotu do pracy w terenie oraz prowadzenia działań prewencyjnych. Zanim jednak spotkamy się na szkoleniach, konkursach, stoiskach informacyjnych i różnych pokazach serdecznie zachęcamy rolników, domowników i osoby pracujące w gospodarstwach rolnych do korzystania z materiałów popularyzatorskich znajdujących się na stronie internetowej https://www.krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja/ oraz Facebook KRUS.

   Ponadto przypominamy o możliwości samodzielnego wykonania  w gospodarstwach rolnych list kontrolnych, dzięki którym można zidentyfikować zagrożenia wypadkowe.

W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa Konkurs – regulamin, listy kontrolne i oświadczenie RODO znajdują się w załącznikach do komunikatu.

   Aby wziąć udział w konkursie należy drogą mailową na adres wroclaw@krus.gov.pl lub korespondencyjnie na adres KRUS OR we Wrocławiu ul. Powstańców Śl. 62, 53- 333 Wrocław przesłać podpisaną i wypełnioną na podstawie samodzielnej identyfikacji zagrożeń w gospodarstwie rolnym listę kontrolną, wraz z  podpisaną informacją RODO. Wymienione dokumenty można też złożyć osobiście w siedzibie KRUS OR we Wrocławiu.

Na uczestników Konkursu czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez KRUS OR we Wrocławiu.

   Jednocześnie przypominamy, że w obecnej sytuacji należy szczególnie dbać o zdrowie i pamiętać, że stan psychofizyczny rolnika ma ogromny wpływ na występowania wypadków w gospodarstwach rolnych. Dlatego zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia, stosowania przerw podczas wykonywania pracy fizycznej, regularnych badań lekarskich oraz zdrowego odżywania.

Urząd Gminy nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego komunikatu

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content