Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

KONKURS DLA ROLNIKÓW „ Rola rolnika by upadku unikał”

Informacja przekazana przez KRUS we Wrocławiu

Szanowni Państwo,

   Aktualna sytuacja epidemiczna w kraju umożliwia pracownikom prewencji Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego do stopniowego powrotu do pracy w terenie oraz prowadzenia działań prewencyjnych. Zanim jednak spotkamy się na szkoleniach, konkursach, stoiskach informacyjnych i różnych pokazach serdecznie zachęcamy rolników, domowników i osoby pracujące w gospodarstwach rolnych do korzystania z materiałów popularyzatorskich znajdujących się na stronie internetowej https://www.krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja/ oraz Facebook KRUS.

   Ponadto przypominamy o możliwości samodzielnego wykonania  w gospodarstwach rolnych list kontrolnych, dzięki którym można zidentyfikować zagrożenia wypadkowe.

W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa Konkurs – regulamin, listy kontrolne i oświadczenie RODO znajdują się w załącznikach do komunikatu.

   Aby wziąć udział w konkursie należy drogą mailową na adres wroclaw@krus.gov.pl lub korespondencyjnie na adres KRUS OR we Wrocławiu ul. Powstańców Śl. 62, 53- 333 Wrocław przesłać podpisaną i wypełnioną na podstawie samodzielnej identyfikacji zagrożeń w gospodarstwie rolnym listę kontrolną, wraz z  podpisaną informacją RODO. Wymienione dokumenty można też złożyć osobiście w siedzibie KRUS OR we Wrocławiu.

Na uczestników Konkursu czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez KRUS OR we Wrocławiu.

   Jednocześnie przypominamy, że w obecnej sytuacji należy szczególnie dbać o zdrowie i pamiętać, że stan psychofizyczny rolnika ma ogromny wpływ na występowania wypadków w gospodarstwach rolnych. Dlatego zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia, stosowania przerw podczas wykonywania pracy fizycznej, regularnych badań lekarskich oraz zdrowego odżywania.


Warning: exif_imagetype(): Stream does not support seeking in /home/platne/serwer18165/public_html/wp-includes/functions.php on line 3312

Urząd Gminy nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego komunikatu

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content