Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Niepodległa do Hymnu

Informacja przekazana przez Biuro Programu „Niepodległa”

Szanowni Państwo,

   na stronie https://niepodlegla.gov.pl/wydarzenia/?kind_event=anthem  można znaleźć mapę miejsc, w których 11 listopada br. o godz. 12.00 będzie śpiewany Hymn Polski w ramach akcji „Niepodległa do Hymnu”. Jest ich już prawie 400, a codziennie dochodzą kolejne. Wśród organizatorów tych wydarzeń dominują jednostki samorządu terytorialnego i samorządowe instytucje kultury. W akcję zaangażowały się licznie także organizacje pozarządowe i parafie. Będziemy śpiewać od Bałtyku po szczyt Śnieżki. W metropoliach i małych gminach. Do akcji włączyła się także Polonia z obu Ameryk, Australii, Azji i Europy.

   Nadal można też dołączyć do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego w ramach akcji „Niepodległa do Hymnu”. Na Państwa zgłoszenia czekamy do piątku, 9 listopada br. do godz. 24.00.Do akcji można dołączyć wypełniając formularz na stronie https://niepodlegla.gov.pl/dodaj-wydarzenie/ i wśród rodzajów wydarzeń wybierając akcję „Niepodległa do Hymnu”.

   W załączeniu przesyłamy plakat zapraszający do udziału w akcji (do wykorzystania). Spot promujący akcję dostępny jest pod adresem  https://www.youtube.com/watch?v=vylb9grMioc  lub https://www.facebook.com/niepodlegla1918/videos/451930151880565/.

Serdecznie pozdrawiam Wioletta Kępka, Biuro Programu „Niepodległa”

Urząd Gminy nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego komunikatu

 

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content