Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Niepodległościowy Turniej Tenisa Stołowego w Proszkowicach

Niepodległościowy Turniej Tenisa Stołowego w Proszkowicach

   Dnia 10 listopada 2019 r. na Sali wiejskiej w Proszkowicach odbył się  Gminny Niepodległościowy Turniej Tenisa Stołowego, którego organizatorami byli: Klub Sportowy Gminne Zrzeszenie LZS „Wspólni” w Mietkowie, Parafia p.w. NPNMP w Maniowie Wielkim, Gminny Ośrodek Kultury w Mietkowie oraz Sołtys, Rada Sołecka i Radny wsi Proszkowice. W imprezie, która z pewnością na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych w gminie Mietków, wystąpiło 71 uczestników. Po raz pierwszy w historii rozgrywek zapisało się aż tylu uczestników. Z tego względu organizatorzy musieli ogłosić informację, iż zawodnicy będą grali skrócone mecze  i do tylko dwóch wygranych/przegranych. Uczestnikami Turnieju byli uczennice i uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Ponadpodstawowej, , Dziewczęta – Juniorki, Seniorzy, Seniorki. Sędziowali Andrzej Pietruszka, Mirosław Stawski, Anna Górniak.  Poniżej przystawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

Kategoria:  Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

I miejsce – Krzysztof Krajewski,  II miejsce – Patryk Kubicki, III  miejsce – Cyprian Jacheć

Kategoria: Dziewczęta – Juniorki

I miejsce – Gabriela Cebula, II miejsce – Agnieszka Bieńko, III miejsce – Wiktoria Hałuszko

Kategoria:  KL. VII i ponadpodstawowe

I miejsce – Arkadiusz Borek,  II miejsce – Adam Lech, III miejsce – Marek Ostaszewski, IV miejsce – Aleksander Krzywy (wyróżnienie)

Kategoria: Seniorzy

I miejsce – Tomasz Wolski, II miejsce – Stanisław Petryków, III miejsce – Wojciech Zieliński

Kategoria: Seniorki

I miejsce – Grażyna Marchewka, II miejsce – Alicja Ceglarek, III miejsce – Pamela Kubicka

Najmłodszy uczestnik  – Michał Kassan, Najstarszy uczestnik – Jan Merski

W kategorii Szkoła Podstawowa kl. IV-VI nagrody ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Mietkowie reprezentowany przez Dyrektora Mirosława Stawskiego, w kategoriach Seniorzy, Dziewczęta – Juniorki i Seniorki nagrody ufundował Klub Sportowy “Wspólni” reprezentowany przez Prezesa Andrzeja Pietruszkę, w kategorii kl. VII i ponadpodstawowej

nagrody ufundował Proboszcz Parafii p.w. NPN

MP Maniów Wielki, ksiądz dr Robert Zapotoczny, nagrodę dla najmłodszego  uczestnika turnieju ufundowała Kamila Earnshaw – sołtys wsi Proszkowice a nagrodę dla najstarszego uczestnika turnieju ufundował radny Jan Albert. Wyróżnienie w turnieju za przyznano dla Jakuba i Krzysztofa Woźniaków. Nagrody ufundował Klub Sportowy “Wspólni” reprezentowany przez Prezesa Andrzeja Pietruszkę. Podziękowania za pyszne ciasta i poczęstunek dla mieszkanek sołectwa Proszkowice, Kamili Earnshaw, Zofii i Mariusz Dróżdż oraz dla Janusza Alberta.

Z.D.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content