Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Piknik rodzinny w Mietkowie

Piknik rodzinny w Mietkowie

W niedzielę na boisku sportowym w Mietkowie odbył się długo oczekiwany Piknik Rodzinny. Frekwencja dopisała – w Pikniku uczestniczyło ok. 200 osób!!

Nie zabrakło stoiska z zabawkami, watą cukrową i popcornem. Dużym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się dmuchańce. Organizatorzy pikniku przygotowali dla najmłodszych uczestników kiełbaski z grilla, lody, soczki oraz słodkie przekąski. Nie zabrakło również chleba ze smalcem i mietkowskiego bigosu.

Animatorki z Gminnego Ośrodka Kultury w Mietkowie Pani Ola i Pani Maja za sprawą malowania twarzy zamieniły dzieci w motylki, tygrysy, spider-many, zajączki i pieski; robiły również brokatowe tatuaże. Zabawy z chustą klanzy, baloniada, bieg w workach, przeciąganie liny, ogromne banki mydlane oraz wyścigi wodne doskonale zintegrowały wszystkie dzieci na pikniku. Radny razem z Panią Sołtys przeprowadzili konkurencje w rzucie kulami oraz rzucie torebką oraz gumowcem, w których rozgrywkach uczestniczyli również dorośli!

Strażacy OSP Mietków przygotowali niespodziankę w postaci pluszaków, które rozdali wszystkim dzieciom. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się oczywiście piana, również przygotowana przez strażaków OSP Mietków!!

Pod koniec imprezy odbyło się uroczyste wręczenie medali, dyplomów oraz nagród pocieszenia – wszystkie dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody.

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie należą się organizatorom imprezy: Sołtysowi i Radzie Sołeckiej, KGW Mietków, Strażakom OSP Mietków, Radnym: Andrzejowi Pietruszce i Genowefie Jabłońskiej oraz animatorkom: Pani Aleksandrze Włodzińskiej-Górniak oraz Mai Boreckiej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Pikniku i do zobaczenia!

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content