Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Poprzedni
Następny

Mietków - Gmina na Fali

Piknik wakacyjny

Piknik Wakacyjny w Mietkowie

Mimo, iż zmienna pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu, w niedzielę 1 lipca podczas Pikniku Wakacyjnego w Mietkowie frekwencja dopisała. Organizatorzy starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, zapewnili sporo atrakcji na tę okazję.

   Nie zabrakło stoisk z zabawkami, watą cukrową, popcornem. Dużym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się dmuchańce. Inicjatorzy pikniku przygotowali dla wszystkich smażone kiełbaski, bigos, lody, napoje oraz słodkości. Animatorki: Maja Borecka i Damara Ozga przygotowały dla dzieci szereg zabaw i konkursów: Tor Przeszkód, Bieg w workach, Bieg z workiem na głowie, Bulle oraz zabawy z chustą Klanza, gra w bierki, strzelanie z łuku. OSP w Mietkowie zorganizowała dzieciom przejażdżki samochodem strażackim wokół boiska oraz zawody w strzelaniu strumieniem wody do celu.

   Podczas Pikniku Wakacyjnego odbył się także Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich, w którym wzięło udział 5 drużyn: Mietków, Borzygniew, Ujów, Sadków, Mietków 2.

  • 1 miejsce w turnieju zajęła drużyna Sadkowa,
  • 2 miejsce drużyna Mietkowa
  • 3 drużyna Ujowa.

   Pod koniec imprezy odbyło się uroczyste wręczenie nagród, medali oraz dyplomów dla osób biorących udział w zabawie. Serdeczne podziękowania należą się: Pani Sołtys J. Boreckiej, Radnemu A. Pietruszce, M. Boreckiemu za smaczny bigos, Członkiniom KGW w Mietkowie: Ewie Włodzińskiej i Adrianie Gancarz, Animatorkom; M. Boreckiej i D. Ozdze oraz OSP w Mietkowie.

M.B.

       

 

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content