Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Ponowienie komunikatu dotyczącego coronawirusa SARS-CoV-2

komunikat s wprawie koronwirusa

Drodzy mieszkańcy,

ponawiam komunikat związany z rozwojem epidemii Covid-19 wywołanej przez koronawirusa SARS-CoV-2  ponownie proszę o odpowiedzialne zachowanie i stosowanie się do zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych, podawanych przez radio, telewizję i media elektroniczne.

Ponieważ SARS-CoV-2 jest szczególnie groźny dla osób, które chorują na przewlekłe choroby układu oddechowego, choroby sercowo- naczyniowe, cukrzycę czy z zaburzeniami odporności, a także osób starszych, należy ograniczyć do minimum ich kontakt z osobami, mogącymi przechodzić chorobę bezobjawowo, m.in. małymi dziećmi.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych oraz uczniów Gminy Mietków jestem w stałym kontakcie z Dyrekcją Przedszkola Publicznego oraz Szkoły Podstawowej w Mietkowie.

W trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników urzędów, proszę o rozważenie możliwości ograniczenia osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Gminy oraz Gminnym Ośrodku Pomocy Społeczne i ograniczyć je do spraw koniecznych i niecierpiących zwłoki, a także procedowanie ich w formie korespondencyjnej lub elektronicznej.

 

Zachęcam do  kontaktu telefonicznego (tel. 71 31 68 113), mailowo (urzad@mietkow.pl) oraz za pośrednictwem portalu e-PUAP: https://epuap.gov.pl/wps/portal.

W razie podejrzenia zarażenia się koronawirusem należy kontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną telefonicznie:

– w godz. 7.30-15.00 w dni robocze: 71 361 46 91, 71 361 46 92, 693 900 908, 781 400 199,

– przez całą dobę: 603 720 579.

Więcej informacji o epidemii Covid-19 na: www.psse.wroc.pl/index.php

 

Dbajmy o siebie i innych

 

Wójt Gminy Mietków

Mietków, 09 października 2020 r.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content