Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Poznajmy Starostów tegorocznych Dożynek Gminnych

To już ostatnia prosta przed tegorocznymi Dożynkami Gminnymi, na które serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę 27 sierpnia 2023 r., dziś chcemy przedstawić Państwu sylwetki tegorocznych Starostów.
Starostami tegorocznych Dożynek Gminnych są Małgorzata i Józef Kapinos, którzy są małżeństwem z 31 -letnim stażem, mieszkającym w Milinie nieprzerwanie od 24 lat. Pani Małgorzata od urodzenia jest związana z Gminą Mietków. To tu jest jej rodzinny dom, tutaj rozpoczęła swoją edukację w Szkole Podstawowej w Milinie.
Pan Józef urodził się i wychowywał w Starym Zamku w gminie Sobótka. Od czasu wspólnego zamieszkania w Milinie Pani Małgorzata i Pan Józef prowadzą gospodarstwo rolne skupiając się na uprawie zbóż, które łączą także z innymi aktywnościami zawodowymi. Pani Małgorzata Kapinos swoją karierę zawodową związała z bankowością, natomiast Pan Józef Kapinos jest zawodowym kierowcą.Wolne chwile często poświęcają na spotkania towarzyskie z licznym gronem przyjaciół.Pani Małgorzata z zamiłowaniem prowadzi także ogród, w którym uprawia wiele odmian warzyw, owoców i kwiatów. Państwo Kapinos mają córkę Ewę, która ukończyła studia prawnicze i wykonuje zawód radcy prawnego.
Gratulujemy i dziękujemy za podjęcie zaszczytnej roli Starostów !
Print Friendly, PDF & Email
Skip to content