Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami – rozwój dolnośląskich przedsiębiorstw”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Spotkanie będzie dotyczyć zasad pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020 na rozwój dolnośląskich przedsiębiorstw.

Program spotkania przewiduje przedstawienie możliwości wsparcia przedsiębiorstw z Dolnego Śląska, w szczególności z sektora MŚP. Omówione będą zasady ubiegania się o dotację, zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, jak i programu krajowego. Zostaną także zaprezentowane warunki pozyskania instrumentów zwrotnych w postaci niskooprocentowanych pożyczek.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli dolnośląskich przedsiębiorstw, którzy planują rozwinąć swoją działalność gospodarczą. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu należy przesyłać drogą mailową na adres pife@dolnyslask.pl, z podaniem imienia i nazwiska uczestnika spotkania oraz nazwy reprezentowanej firmy/instytucji.

Spotkanie odbędzie się 7 września 2016 r. w godzinach 10:00-13:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przy ul. Walońskiej 3-5 we Wrocławiu (I piętro, sala konferencyjna nr 122).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 71 776 95 01 lub mailowego pod adresem pife@dolnyslask.pl

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content