Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami – wsparcie dla firm na rozwój”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Zaplanowane na lipiec spotkanie dotyczyć będzie dofinansowania z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 dla przedsiębiorców na rozwój firmy i odbędzie się 6 lipca 2016 roku. W tym samym terminie odbędą się również spotkania w Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.

Podczas każdego ze spotkań zostaną przedstawione możliwości pozyskania dotacji przez przedsiębiorców z województwa dolnośląskiego. Pracownicy PIFE omówią założenia wsparcia przewidzianego zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jak również programów krajowych.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorców z Dolnego Śląska. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sale, w których odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Zgłoszenia na spotkanie we Wrocławiu należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.pl. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 95 01
Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu: w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5, sala konferencyjna nr 122 na I piętrze) dnia 6 lipca 2016 r. w godzinach 10.00-13.00.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich spotkań dostępne są na stronie www.rpo.dolnyslask.pl lub w dolnośląskich Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content