Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

SZKOLENIA DLA MIKROPRZEDSIĘBIORCÓW w ramach akcji „WTORKI z JPK”

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu informuje, że od 1 stycznia 2018 r. każdy mikroprzedsiębiorca, zarejestrowany jako podatnik VAT czynny zobowiązany będzie do prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestry zakupu i sprzedaży) i jej przesyłania do Ministerstwa Finansów jako Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców,  w miesiącu grudniu będą kontynuowane szkolenia w ramach akcji „Wtorki z JPK”.

W dniach: 4, 11 oraz 19 grudnia o godz. 12.00, w  sali nr 10 – Pierwszego  Urzędu Skarbowego we Wrocławiu, przy ul. Klimasa 34 – odbędą się nieodpłatne, otwarte szkolenia dotyczące obowiązku stosowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_VAT) przez mikroprzedsiębiorców.

Jednocześnie informujemy, że Dyrektor Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu zamieścił na stronie internetowej: www.dolnoslaskie.kas.gov.pl tabelę zawierającą dane o godzinach i miejscach szkoleń w urzędach skarbowych na Dolnym Śląsku.  Mikroprzedsiębiorcy, a także księgowi, mogą skorzystać ze szkoleń w dowolnym urzędzie skarbowym na terenie Dolnego Śląska.

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w spotkaniach. Nowy obowiązek dotyczy rozliczeń już za styczeń 2018 roku! Pierwszy JPK_VAT należy przesłać do 26 lutego 2018 r.

Wszelkie informacje o nowym obowiązku dostępne są także na stronie:  www.jpk.mf.gov.pl

Szkolenia_JPK_informacja_grudzień

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content