Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Uwaga! Spotkanie w sprawie planowanej rozbudowy Autostrady A-4 dla mieszkańców Mietkowa i chętnych z miejscowości ościennych

Uwaga!

W dniu  03.02.2022r (w czwartek) o godz. 18.00 w  GOK-u w Mietkowie odbędzie się spotkanie w sprawie planowanej rozbudowy Autostrady A-4.  Spotkanie poprowadzi przedstawiciel stowarzyszenia  A-4 w starym śladzie. Będą Państwo mogli wyrazić swoja opinię na gotowym formularzu który zostanie przesłany do GDDKiA. Na chwilę obecną jest to jedyna forma wyrażenia uwag do rozwiązań układu dróg ( A-4 i drogi ekspresowej S-5) .

WAŻNE ! Bardzo proszę o obecność !!!

W czwartek również będą do odebrania  Decyzje Podatkowe,  zawiadomienia dotyczące zmiany ceny za gospodarowanie odpadami i książeczki opłat za wywóz śmieci dla mieszkańców Mietkowa.

Do pobrania druki na dodatek osłonowy i deklaracja dotyczące źródeł ciepła i spalania paliw – budynki i lokale mieszkalne (pomoc w wypełnianiu w/w).

W czwartek będą przeprowadzone również konsultacje społeczne w sprawie budowy boiska z nawierzchnią tartanową w Mietkowie .

Osoby które z różnych względów nie będą mogły być na spotkaniu w czwartek zapraszam w sobotę do GOK-u w godz. 10.00-12.00.

 

Sołtys wsi Mietków Jolanta Borecka

informacja o spotkaniu

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content