Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Zachęcamy do udziału w akcji „Rozlicz PIT w gminie Mietków

Zachęcamy do udziału w akcji „Rozlicz PIT w gminie Mietków ”
Trwa czas składania rozliczeń podatkowych PIT, dlatego Urząd Gminy Mietków prowadzi akcję informacyjna pod hasłem ” Rozlicz PIT w gminie Mietków „. Akcja skierowana jest do nowych mieszkańców naszej gminy, którzy nie są jeszcze zameldowani. To nic nie kosztuje, a może przyczynić się do rozwoju naszej Gminy!
➡️ Jeżeli jesteś nowym mieszkańcem gminy Mietków, nie jesteś jeszcze zameldowany i rozliczasz się w innym Urzędzie Skarbowym, a zależy Ci na rozwoju swojego miejsca zamieszkania, możesz przeznaczyć część podatku na rozwój infrastruktury, z której na co dzień korzystasz.
➡️ To proste! Aby pieniądze z rocznego rozliczenia PIT wróciły do Twojej Gminy (około 40%) i wspierały jej rozwój wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym wskażesz miejsce, w którym mieszkasz.
Dzięki Państwa pomocy możemy sfinansować m.in.: budowę i remonty dróg gminnych, chodników, rozwój sieci kanalizacyjnej, infrastruktury społecznej czy placówek oświatowych. 💪💪💪
Przyłącz się do akcji i popraw komfort życia w gminie Mietków!
Co należy zrobić?
👉wpisać w zeznaniu podatkowym adres Urzędu Skarbowego właściwego dla danej gminy, w naszym przypadku jest to I Urząd Skarbowy we Wrocławiu, ul. Cz. Klimasa 34, 50-515 Wrocław,
👉 wpisać aktualny adres zamieszkania w gminie Mietków,
👉 wypełnić bezpłatnie zgłoszenie aktualizujące ZAP-3 w części
dotyczącej miejsca zamieszkania i dołączyć je do zeznania
podatkowego;
👉przesłać elektronicznie lub złożyć osobiście swoje zeznanie roczne
PIT wraz ze zgłoszeniem aktualizacyjnym ZAP-3 do I Urzędu Skarbowego we Wrocławiu, ul. Cz. Klimasa 34, 50-515 Wrocław.
Im więcej osób mieszkających w naszej gminie będzie wskazywało w rozliczeniu rocznym PIT swoje faktyczne miejsce zamieszkania, tym gmina będzie miała większe możliwości finansowe na realizację swoich zadań, a tym samym poprawę warunków życia wszystkich mieszkańców. Adres zameldowania nie ma znaczenia – ważne, gdzie rzeczywiście mieszkasz.
zachęcenie do udziału w akcji "rozlicz PIT w Gminie Mietków"
Print Friendly, PDF & Email
Skip to content