Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Zaproszenie na bezpłatną Konferencję branżową pn. „Zaspokajać potrzeby, czerpać zyski „

Informacja przekazana przez Dolnośląska Zielona Kraina Sp. z o.o.

Plakat dot. Konferencji branżowej pn. „Zaspokajać potrzeby, czerpać zyski "

 

    Serdecznie Państwa zapraszamy na bezpłatną Konferencję branżową pn. „Zaspokajać potrzeby, czerpać zyski – marketing i sprzedaż w branży rolno-spożywczej”, która odbędzie się 22 października 2020   w godzinach 9:00-17:00 w siedzibie Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT przy ul. Piłsudskiego 74 we Wrocławiu.

    Na program Konferencji złożą się 2 bloki tematyczne z obszarów budowania sieci sprzedaży oraz tworzenia i wdrażania strategii marketingowej w branży rolno-spożywczej, a także warsztaty. Do ich poprowadzenia zaprosiliśmy praktyków biznesowych, którzy podzielą się swą ekspercką wiedzą w zakresie rozwiązań i narzędzi marketingowych oraz nowych struktur organizacyjnych tj. dystrybucji, promocji i komunikacji, zgodnej z potrzebami konsumenta, kreowania unikalnych wartości produktu dla wybranych rynków docelowych, a tym samym rozwoju i wzmocnienia rozpoznawalności własnej marki. A wszystko to z uwzględnieniem specyfiki branży rolno-spożywczej!

    Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Konferencji, które znajdą Państwo pod linkiem: http://zielonadolina.biz/n/konferencja-branzowa-zaspokajac-potrzeby-czerpac-zyski-marketing-i-sprzedaz-w-branzy-rolno-spozywczej-22-pazdziernika-2020-i83

 

Formularz zgłoszeniowy

 Uprzejmie informujemy, że w Konferencji branżowej może wziąć udział dowolna ilość osób z Firmy/Organizacji, w warsztatach TYLKO jeden Przedstawiciel – decyduje kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy TYLKO do 14 października!

Zapraszamy do kontaktu i aplikowania!

Zapewniamy pełne dostosowanie przestrzeni konferencyjnej do obecnych wymogów i zaleceń, związanych z istniejącą sytuacją epidemiologiczną.

 

Dominika Gawęda,  Specjalista ds. Projektowych tel. +48 500 733 195 ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

NIP: 8982240996  REGON: 369284023

 

Urząd Gminy nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego komunikatu

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content