Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące rozbudowy/budowy autostrady A4

Informacja przekazana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad oraz pracownię projektową WYG International Sp.z.o.o.

ZAMÓWIENIE: STUDIUM KORYTARZOWE WRAZ Z ANALIZĄ TECHNICZNO-EKONOMICZNO-LOGISTYCZNĄ ROZBUDOWY/BUDOWY
AUTOSTRADY A4 NA ODCINKU WROCŁAW KRZYŻOWA I STUDIUM KORYTARZOWE S5 SOBÓTKA-BOLKÓW
INWESTOR:

SKARB PAŃSTWA – GENERALNY DYREKTOR DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD

UL. WRONIA 53

00-874 WARSZAWA

JEDNOSTKA PROJEKTOWA:

WYG INTERNATIONAL Sp. z o.o.

UL. BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R. NR 7

02-366 WARSZAWA

 

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

 

W imieniu WYG International Sp. z o.o. (Wykonawcy dokumentacji projektowej) oraz  Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone prezentacji Studium Korytarzowego rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław – Krzyżowa. Na spotkaniach zaprezentowane zostaną warianty rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław – Krzyżowa oraz projektowane przebiegi drogi ekspresowej S5 na odcinku Sobótka (S8) – Bolków (S3).

Spotkanie informacyjne skierowane jest do przedstawicieli lokalnych samorządów (powiatów, gmin), instytucji odpowiedzialnych
za zagospodarowanie terenu oraz mieszkańców tych obszarów, przez które zaplanowano wstępne warianty przebiegu korytarzy drogowych.

 

Celem spotkania informacyjnego jest prezentacja przygotowanych wariantów przebiegu korytarzy A4 Wrocław – Krzyżowa i S5 Sobótka – Bolków.
W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zgłoszenia uwag dla każdego prezentowanego wariantu trasy. Efektem wszystkich spotkań informacyjnych organizowanych na terenie województwa dolnośląskiego będzie szczegółowa analiza opinii zgłoszonych przez uczestników spotkań i uwzględnienie ich przy wyborze optymalnego wariantu przebiegu trasy oraz rezygnacja z analizy korytarzy nieakceptowanych społecznie.

 

Spotkania informacyjne odbędą się w siedzibach Starostw Powiatowych w powiatach, przez które poprowadzono proponowane warianty przebiegu autostrady A4 na odcinku Wrocław-Krzyżowa oraz drogi ekspresowej S5 na odcinku Sobótka(S8) – Bolków (S3).

 

TERMIN SPOTKANIA:  10 marca 2020 r., godz.: 9.00-11.00

MIEJSCE SPOTKANIA:  Starostwo Powiatowe we Wrocławiu, ul. Tadeusza Kościuszki 131, 50-440 Wrocław (Sala nr 118)

Mapa_przebiegu_korytarzy_A4_S5_zalacznik_2

Urząd Gminy Mietków nie ponosi odpowiedzialności za treść niniejszego komunikatu.

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content