Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Mietków
Gmina na fali
Previous slide
Next slide

Mietków - Gmina na Fali

Zaproszenie na webinarium CEDUR dla seniorów pt. „Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne”

Informacja przekazana przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

 

Webinarium CEDUR pt. „Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne”, 21 września 2022 roku

Logo KGP

LOGO KNF

    Organizatorem seminarium online jest Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR i Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego – CEBRF, we współpracy z Komendą Główną Policji.

    Webinarium skierowane jest do seniorów, aby zwiększyć świadomość tej grupy społecznej w związku z zagrożeniami występującymi w Internecie. Jest to trzecie webinarium z cyklu spotkań dla tej grupy odbiorców.

    Celem webinarium jest poszerzenie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, zwłaszcza oszustw na urządzeniach mobilnych.

    Spotkanie odbędzie się 21 września 2022 roku (w godz. 10:00-13:00). Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

    W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane wraz z potwierdzeniami uczestnictwa.

    Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 19 września 2022 roku.

    Udział w webinarium jest bezpłatny.

Więcej: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=78973&p_id=18

 

Program_CEDUR_21_09_2022

Klauzula informacyjna RODO

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content